Sojusz Anioły Apokalipsy na Vis arcana

Sojusz Aniołów Apokalipsy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-26 20:41:40

Galeb

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 2
Punktów :   

Galeb plugaworęki

Witam mam na imię Paweł nazwisko Sykut urodzony 16 kwietnia 1986 roku w Lublinie. W dzieciństwie byłem bardzo szalonym dzieckiem tak zawsze wszyscy wspominają xD Mieszkam i pracuje w miejscowośći Kurów(32 km od Lublina i ok 120 km od Warszawy) . Pracuje już 1,5 roku w bardzo wspaniałej firmie o dzwięcznej nazwie Jeronimo martins Dystrybucja zwana jako Biedronka:DStudiuje w Lublinie na UMCS kierunek Administracja (III rok) . W wolnym chwilach jak się nie muszę uczyć słucham muzyki głównie wszech rozumianego Hardcore'a i innych gitarowych brzmień które się mi spodobają . Jestem otwarty na muzykę i słucham tez hh . Lubię książki fantasty ostatnio przeczytałem bardzo dobra 2 tomy "Czarna Ikona" Mieszka Zagańczyka ale i tak najlepsza(najlepsze książki ) to seria Jakuba Wędrowycza   Andrzeja Pilipiuka:D Lubię też oczywiście grać w różne gry mmo rpg choc od jakiegoś czasu ijuz nie gram bo zajmowało za dużo czasu aczkolwiek VA naprawde mi się spodobała i wracam do niej po długiej przerwie, Nie wiem to tyle chyba !!!

Offline

 

#2 2009-02-26 23:32:00

Lucasus

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Galeb plugaworęki

Ale sie naprodukowales Co do Wędrowycza to musze przyznac, ze przeczytalem wszystkie ale troche przypadkiem bo pierwsza dostalem od wydawcy a pozniej juz samo poszlo Mozna sie przy tym troche posmiac, chiciaz moja dziewczyna stwierdzila, ze te ksiazki sa debilne ;P

Offline

 

#3 2009-02-27 08:03:03

Zaknafein

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Galeb plugaworęki

A. Pilipiuk wyraził dozę prostoty w tej serii Specyficzny humor
Coś konkretniejszego z hh słuchasz ?

Offline

 

#4 2009-02-27 09:52:49

Galeb

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Galeb plugaworęki

zz hh to eldo,płomienia, wwo, O.S.T.R  tak min. tak jest to napisane w prosty sposób ale ta seria książek bardzo mi przypadła do gustu . Fakt można sie bardzo  pośmiać czytając. Pierwszy raz spotkałem się z takiego typu humorem i to pewnie dlatego tak bardzo mi się spodobała:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ホテル ツヴィーゼル